Elise Schneider: Bindustuudio asutaja; yin ja hatha jooga (bindujooga@gmail.com)

Mari Uri: energiatreening ( http://vaimustav.ee/ ; mari@kehameelekool.ee)

Riina Kasterpalu: Shindo (www.tulesina.ee; riina@tulesina.ee)

Annika Sauga: Vinyasa Flow (annika.sauga@gmail.com)

Lee Johanna Saul: Hommikujooga, hatha jooga (lee.johanna.saul@gmail.com)

Karina Laurits: Qikong ( http://qi-teraapiad.voog.com/ karinalaurits@gmail.com)

Udo Uffert: Tsi kun ( http://www.hiinatervisekunstid.com/ udo.uffert@gmail.com)

Kerli Aie Moora: Joogavoog, Lapse ja vanema joogatunnid (kerli.moora@gmail.com)

Ants Närep: Kundalini jooga (ants.närep@gmail.com) 

Klarika Varik: Hatha ja Yin joogaõpetaja ( http://bhaktistudio.ee/ info@bhaktistudio.ee)

Kristin Juurmaa: Akrojooga ( captureandmove.com ; acroyogatartu@gmail.com)